Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Madonā basketbolu spēlēja 21 zēnu komanda

Redakcija

Autors • 09.04.2012.

Madonā basketbolu spēlēja 21 zēnu komanda
Burtu lielums

13. un 14. martā Madonā notika jaunāko basketbolistu 3. posma sacensības "Dumle kauss". Uz šo posmu Madonā bija ieradusies 21 zēnu komanda.

Turnīrā Madonā U-10 vecuma grupā uzvarēja BS "Rīga/DSN", U-11 grupā – BS "Rīga/VEF". U-10 grupas izšķirošajās spēlēs par 1.-3. vietu spēlēja BS "Rīga/DSN" – Ogre (27 : 21), BS "Rīga/DSN" – BS "Rīga/VEF" (25 : 20), Ogre – BS "Rīga/VEF" (19 : 13). U-11 grupas izšķirošo spēļu rezultāti par 1. vietu: BS "Rīga/VEF" – Sigulda (32 : 24), par 3. vietu – BS "Rīga/DSN" – Rūjiena (29 : 21).
U-11 grupā 8. vietu izcīnīja Madonas BJSS zēnu komanda, ko vadīja treneris Arvis Grunte. Komandai neveicās cīņās ar Rūjienas, Ogres, Valmieras, Jēkabpils komandām, ko mūsējie palaida priekšā no 4. līdz 7. vietai, bet bija pārāki par Cēsu, Rēzeknes, Rīgas, Pļavnieku vidusskolas, I. Miglinieka BS vienaudžiem. Šīs komandas ierindojās no 9. līdz 12. vietai.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 10.04.2012.

Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris


AUTORA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Reklāma — × 150 px