13. un 14. martā Madonā notika jaunāko basketbolistu 3. posma sacensības "Dumle kauss". Uz šo posmu Madonā bija ieradusies 21 zēnu komanda.
Turnīrā Madonā U-10 vecuma grupā uzvarēja BS "Rīga/DSN", U-11 grupā – BS "Rīga/VEF". U-10 grupas izšķirošajās spēlēs par 1.-3. vietu spēlēja BS "Rīga/DSN" – Ogre (27 : 21), BS "Rīga/DSN" – BS "Rīga/VEF" (25 : 20), Ogre – BS "Rīga/VEF" (19 : 13). U-11 grupas izšķirošo spēļu rezultāti par 1. vietu: BS "Rīga/VEF" – Sigulda (32 : 24), par 3. vietu – BS "Rīga/DSN" – Rūjiena (29 : 21).
U-11 grupā 8. vietu izcīnīja Madonas BJSS zēnu komanda, ko vadīja treneris Arvis Grunte. Komandai neveicās cīņās ar Rūjienas, Ogres, Valmieras, Jēkabpils komandām, ko mūsējie palaida priekšā no 4. līdz 7. vietai, bet bija pārāki par Cēsu, Rēzeknes, Rīgas, Pļavnieku vidusskolas, I. Miglinieka BS vienaudžiem. Šīs komandas ierindojās no 9. līdz 12. vietai.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 10.04.2012.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto