Šonedēļ Vestienā uzturas jauniešu grupa no Norvēģijas.
Jau vairākus gadus Lieldienu laikā Vestienā ierodas jaunieši, kas saistīti ar organizāciju „Jaunatne ar misiju". Šogad ieradusies 17 cilvēku liela delegācija. – Viesus esam izmitinājuši skolas internātā un draudzes namā, – informē Inga Stradiņa. – Viņi dodas mājapmeklējumos, palīdz vecākiem cilvēkiem praktiskos darbos (šogad gan laikapstākļi to ierobežo), katru vakaru ir kāds kopīgs pasākums ar vietējiem jauniešiem – sporta spēles, sarunas.
7. aprīlī viesi piedalīsies Lieldienu pasākumā Vestienas tautas namā. Krāsos olas, noteiks stiprāko un skaistāko, šūposies un kopā ar vietējiem pavadīs laiku. 7. aprīļa vakarā Vestienas tautas namā notiks norvēģu jauniešu koncerts.
Autore: INESE ELSIŅA