Ar dziesmu un kopā dziedāšanu 24. martā vokālais ansamblis „Mārtiņrozes" (vadītāja Iveta Bērziņa) atzīmēja 15 gadu jubileju.
Kad sāku darboties ar pagasta pensionāriem, radās doma izveidot savu senioru ansambli. Uzaicināju mūzikas skolotāju Ivetu Bērziņu sadarboties, sākās cilvēku apzināšana, uzaicināšana. Mēģinājumi notika Kusas pamatskolā, ansambļa nosaukuma varianti bija dažādi. Palikām pie nosaukuma „Mārtiņrozes", jo šīs puķes visos gadalaikos ir visizturīgākās.
Pa šiem gadiem esam apguvušas daudzus desmitus dziesmu. Dziedam nopietnas, jautras, īpašās reizēs uzdrīkstamies uzdziedāt kādu nerātnu tautasdziesmu. Dziedam pašas sev, viena otrai, savā un kaimiņu pagastos, pansionātos. Esam piedalījušās senioru vokālo ansambļu sadziedāšanās pasākumos Salaspilī. Spilgti atmiņā palicis Vislatvijas senioru ansambļu salidojums Jūrmalā, kur mums tika dota iespēja dziedāt Dzintaru koncertzālē.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 03.04.2012.
Autore: DZIDRA PETROVA
AGRA VECKALNIŅA foto