Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Atziņas no sesijas preses konferences

Redakcija

Autors • 02.04.2012.

Atziņas no sesijas preses konferences
Burtu lielums

Par godu „Ģitāristu sesijas" pus­apaļajai jubilejai sesijas noslēguma dienā tika sarīkota preses konference.

Uz to pulcējās pasākuma organizatori un palīgi, sesijas meistari un viesi.
Sesijas diriģents Imants Pulkstenis akcentēja domu, ka informācijas apritei būtu jānotiek arī starptautiskā līmenī. „Šodien ar mums kopā ir pārstāvji no Lietuvas, Krievijas un Francijas, sesijā piedalījās mūziķi no Lielbritānijas un Dānijas."
Gints Dobermanis, firmas YAMAHA pārstāvis Baltijas valstīs, precizēja, ka Madonā ieradies gados jauns ģitārists no Viļņas. „Pērn četrpadsmitgadīgais Tadas Umbrasas uzvarēja YAMAHA organizētajā ģitāristu konkursā „Guitarday 2011", jauniešiem Madonā būs motivējoši dzirdēt viņa priekšnesumu."
Žuljēns Diprē (Julien Desprez) no Francijas „Staram" atzina, ka Latvijā viesojas pirmo reizi. „Šeit ir ļoti auksts laiks, bet muzikālā ziņā laiks ir karsts. Madonā esmu sastapis jaunus mūziķus, no kuriem daudzi spēlē ļoti labi. Man ir 28 gadi, esmu dzimis Parīzē, spēlēt ģitāru sāku pašmācības ceļā. Vēlāk mācījos un pabeidzu Džeza konservatoriju Montreālā." Franču ģitārists sevi jau apliecinājis uz Parīzes modernā džeza skatuves. Viņš vadījis daudzus projektus, darbojas kā pieaicināts mūziķis grupās. „Man patīk visāda veida mūzika, bet dodu priekšroku džezam, rokam, mīlu blūzu un eksperimentus."


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 03.04.2012.

Autore: INESE ELSIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Reklāma — × 150 px