17. un 18. martā Madonā notika Swedbank LJBL LR čempionāta 3. kārtas 2. posma sabraukuma sacensības basketbolā U-12 vecuma grupas zēniem.
Madonā sacentās Rēzeknes "Ezerzeme", "Rīga/VEF2", Rugāju, Sarkandaugavas komandas.
Pirmajā dienā tika pieveikta "Sarkandaugava" (20 : 0), "Rugāji" (54 : 28) un "Ezerzeme" (58 : 26).
Otrajā dienā izšķirošajā mačā sekoja uzvara arī spēlē ar "Rīga/VEF" komandu (46 : 29). Ļoti atzīstamu sniegumu šajā sabraukumā demonstrēja Ivo Misiņš, Dāvis Kolns, Jānis Zvaigzne, Saimonds Burkevičs.
Tādējādi Madonas BJSS U-12 komanda trenera Aivara Nagļa vadībā izcīnīja tiesības vēl spēlēt 4. kārtā. Madonas BJSS U-12 grupas basketbolisti starp Latvijas 35 komandām ierindojās 15. vietā un maijā cīnīsies par 9.-16. vietu kopvērtējumā šajā sezonā, spēlējot ar Kuldīgas, Saldus, Jelgavas, "Rīgas/Pārdaugavas", "Rīgas/Rīdzenes", "Rīgas/VEF", Vecumnieku komandām.
Pagājušās nedēļas nogalē 3. kārtas 2. posma sacensības tepat Madonā aizvadīja U-13 puišu komanda, kas apakšgrupā spēlēja pret Līvānu un "Limbažu/Salacgrīvas" komandām, bet vēl otrajā apakšgrupā cīnījās Jēkabpils, Gulbenes un Rūjienas komandas.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris