24. martā Igaunijas pilsētā Viru norisinājās starptautiskās sacensības vieglatlētikā A un B grupas jauniešiem.
Šajās sacensībās bija sabraukuši sportisti no vairāk nekā divdesmit Latvijas, Lietuvas un Igaunijas sporta skolām un klubiem, kas cīnījās par uzvarētāju kausiem un medaļām. Madonas sporta skolas audzēkņiem izdevās izcīnīt divas zelta un trīs sudraba medaļas. Par uzvarētāju 60 m barjerskrējienā kļuva Emīls Ozoliņš (8,52 sek.), 2. vieta – Mārtiņam Dāboliņam (8,63 sek.), bet 4. vieta – Kasparam Vāveriņam (9,17 sek.). Uzvaras laurus augstlēkšanā plūca Reno Apinis (1,70 m), bet 4. vieta – Krišjānim Beļauniekam (1,60 m). Savukārt sudraba medaļu izcīnīja Didzis Siksalietis trīssoļlēkšanā (13,24 m) un Karlīna Rudzīte – 60 m barjerskrējienā (10,21 sek.), 4. vieta – Atim Kļaviņam 5 kg lodes grūšanā (10,82 m), 5. vieta tāllēkšanā – Emīlam Ozoliņam (6,08 m) un Krišjānim Beļauniekam (5,36 m). 6. vieta – Lindai Krūmiņai 800 m (2.45,16) un Mārtiņam Dāboliņam tāllēkšanā (6,07 m).
Autore: ANITA KRAUKLĪTE,
Madonas BJSS vieglatlētikas trenere