Ceturtdien, 29. martā, pulksten 10 notiks kārtējā Madonas novada pašvaldības domes sēde.
Sēdē plānots skatīt vairāk nekā 30 jautājumu, tostarp arī jautājumu par SIA „Madonas namsaimnieks" valdes locekļa apstiprināšanu. Deputāti jau pagājušajā nedēļā notikušajā domes finanšu un attīstības komitejas sēdē izvērtēja trīs pretendentus, kurus domes izveidotā darbinieku izvērtēšanas komisija atzina par piemērotākajiem konkrētajai vakancei. Komitejas sēdē deputāti nolēma uz apstiprināšanu domes sēdē izvirzīt vienu kandidatūru – Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītāju Osvaldu Lucānu, kas pēc viņam labvēlīgā komitejas sēdes lēmuma jau iesniedzis atlūgumu Gulbenes novada pašvaldības domē.
Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters atzina, ka par minēto kandidatūru deputātu domas nav būtiski dalījušās, tādēļ var diezgan droši prognozēt, ka Osvalds Lucāns ceturtdien tiks apstiprināts par SIA „Madonas namsaimnieks" valdes locekli.
Osvalds Lucāns Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītāja amatā nostrādāja nepilnus trīs gadus. Viņš ir arī SIA „Gulbenes-Alūksnes bānītis" līdzīpašnieks.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS