LUBĀNAS pilsētas klubā 7. aprīlī pulksten 17 notiks Ziemeļu karaliskās mūzikas koledžas Mančestrā Operas un vokālās mūzikas nodaļas studentes lubānietes Daigas Bērziņas solokoncerts „Pa zelta lāsei mīlestību smeļot".
Šobrīd Daiga mācās koledžas priekšpēdējā kursā un, regulāri viesojoties Lubānā, allaž iepriecina novadniekus ar savu dziedājumu. Arī šoreiz īpašajā Lieldienu laikā viņa koncertēs savējiem. Daigas koncertmeistars ir viņas studiju biedrs jau no Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas Eduards Grieznis, kas studijas Ziemeļu karaliskās mūzikas koledžas klavieru nodaļā uzsācis jau gadu agrāk nekā Daiga un bijis tas, kurš iedrošinājis viņu spert šo izšķirīgo soli. – Ieeja būs par ziedojumiem, un ienākumi tiks veltīti Lubānas aprūpes centra nepieciešamā inventāra iegādei. Īpaši ir nepieciešami ratiņkrēsli, tāpat citi palīglīdzekļi, jo mums ir diezgan daudz iemītnieku ar kustību traucējumiem un viņiem tas ir ļoti būtiski. Tāpēc paldies Daigai, kas koncerta ienākumus ir izvēlējusies ziedot mūsu centram, – pateicību pauž Lubānas novada sociālā dienesta vadītāja Inese Lībere. – Daiga koncerta dienā paviesosies arī aprūpes centrā un sintezatora pavadībā nodziedās kādas dziesmas arī tiem centra iemītniekiem, kuri uz koncertu netiek.
Autore: BAIBA MIGLONE