Rīgā notikušajā atklātajā čempionātā dambretē invalīdiem piedalījās 14 dalībnieki no Dobeles, Daugavpils, Gulbenes, Rīgas. Madonas invalīdu biedrību pārstāvēja Lubānas novada dambretists Valdis Mass.
Spēlējot pēc Šveices sistēmas 7 kārtās ar apdomas laiku 15 minūtes katram, pēc sīvām cīņām pirmās trīs vietas ieņēma sporta meistari. Šogad pēc pagājušā gada otrās vietas pirmo vietu atguva Valdis Mass ar 6 punktiem no 7. Otrā vieta tika gulbenietim Edvīnam Eglītem ar tādu pašu rezultātu, bet sliktāku koeficientu. Trešo vietu ieguva Vjačeslavs Ņikitins (Rīga) ar 5 punktiem. Sievietēm labākā bija Stefānija Dombrovska (Daugavpils), kas kopējā ieskaitē dalīja 4.-5. vietu. Otrā bija Ingrīda Aišpure (Rīga). Tiesneša lomā bija iejuties Viesturs Bigačs (Barkava).
Uzvarētāji saņēma vērtīgas balvas, diplomus un medaļas. Tā kā sacensības notika kafejnīcas „Bulvāris" telpās, dalībnieki varēja mieloties ar siltiem pīrādziņiem un kafiju.
Autors: V. SAMS