3. aprīlī pulksten 17 Madonas mūzikas skolas Laimas zālē uzstāsies šīs skolas saksofonistu kvartets (attēlā).
Kā informē kolektīva vadītājs Andrejs Cepītis, saksofonistu kvartets spēlēs koncertā kopā ar Valmieras mūzikas skolas skolotāju pūšamo instrumentu kvartetu un pianistu Klāvu Ābolu. Skanēs mūsdienu mūzika, kas rakstīta saksofonu kvartetam. Klausītāji varēs baudīt stundu garu programmu.
Būtiski, ka 29. februārī Daugavpils mūzikas vidusskolā notika II Latgales mūzikas skolu izglītības programmas pūšamo instrumentu spēles audzēkņu ansambļu konkurss. Tajā madonieši – alta saksofoniste Ilze Leve un Roberts Gotlaufs, tenora saksofoniste Zane Ozolniece un baritona saksofoniste Lauma Putniņa – ieguva 1. vietu un augstāko punktu summu. – Jauni, talantīgi mūziķi, – priecājas un novērtē skolotājs Andrejs Cepītis. – Konkursā jaunieši spēlēja 10 minūšu programmu, trīs skaņdarbus. Bija kolektīvi no Rīgas un citām pilsētām, gan metāla pūšamo instrumentu, gan koka pūšamo instrumentu kolektīvi.
Tā kā divi kvarteta dalībnieki šajā mācību gadā beigs vispārizglītojošo skolu un dosies studēt, pieteiktais saksofonistu kvarteta koncerts ir laba iespēja talantīgo jauniešu sastāvu iepazīt un izbaudīt viņu saspēli. – Kamēr izaugs jauna maiņa, paies zināms laiks, – piebilst skolotājs Cepītis.
Autore: INESE ELSIŅA