Madonas BJSS jaunie futbolisti 10. martā Smiltenē piedalījās noslēguma sabraukumā Vidzemes reģiona telpu futbola čempionātā A grupā, kur kopvērtējumā izcīnīja bronzas medaļas.
Čempionātā piedalījās septiņas komandas, un kopumā trijos sabraukumos tika aizvadītas 18 spēles. Jāatzīmē, ka otrajā sabraukumā madonieši sarūpēja pārsteigumu, izcīnot pirmo vietu un līdz ar to iesaistoties cīņā par medaļām.
Madonas BJSS futbolisti izcīnīja grūtas, bet pelnītas uzvaras, gūstot rezultātu 1 : 0 spēlē ar Smiltenes BJSS, 2 : 0 – ar Salacgrīvas komandu, 1 : 0 – ar "Jaunjelgavu". Trīs spēles noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu: 1 : 1 – ar FK "Aizkraukle", 0 : 0 – ar Gulbenes BJSS un 0 : 0 – spēlējot ar čempionāta spēcīgāko komandu – FK "Valmiera/BSS".
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 21.03.2012.
Autors: JĀNIS RUKMANIS,
Madonas BJSS futbola treneris
AUTORA foto