Meirānu tautas namā šoziem pirmo reizi notika Lubānas novada čempionāts dambretē, kas pēc dalībnieku atsauksmēm bija izdevies. Pasākumam jākļūst par labu tradīciju, pulcinot kuplāku dalībnieku pulku – tā sprieda arī organizatori – Meirānu tautas nama darbinieki sadarbībā ar Valdi Masu. Šai interesantajai prāta un brīvā laika spēlei – dambretei – noteikti der pievērst lielāku uzmanību.
Pirmajā reizē bija sapulcējies tikai ducis dalībnieku. Vīriešu grupā uzvaru ieguva Bruno Diņķītis, otrajā vietā – Edgars Pastars, bet trešajā – Dāvis Caunītis.
Sieviešu grupā ar pirmo vietu var palepoties Inga Aizsilniece, otrajā vietā ierindojās Evija Caunīte, trešajā – Diāna Lāce.
Ar muzikālu sveicienu dalībniekus iepriecināja tradīciju kopa „Sietiņš". Tika spriests, ka čempionātu dambretē, papildinātu ar citām galda spēlēm, vajadzētu organizēt arī turpmāk. Galda spēļu pratēji varētu mēroties meistarībā tradicionāli katru gadu februāra pēdējā sestdienā. Kas zina, varbūt tas izvērsīsies par sacensību arī dzimumu starpā „Kurš gudrāks – vīrietis vai sieviete?".
Autore: IVETA ŠMUGĀ