Trešdien, 21. martā, Madonas novada mazpulku vadītāji piedalīsies biedrības „Latvijas Mazpulki" organizētajā seminārā.
Biedrības „Latvijas Mazpulki" dalībnieki šo gadu iesākuši ar kapacitātes projektu, kura mērķis ir stiprināt Latvijas mazpulku līdzdalību jaunatnes politikas izstrādē un darbā ar jaunatni īstenošanā valstī un novadu pašvaldībās.
15. februārī Tumes vidusskolā notika pirmais no sešiem semināriem, kas paredz izglītot mazpulku vadītājus. Nākamie semināri notika Smiltenes Valsts tehnikumā un Rēzeknes pilsētas skolēnu interešu centrā, bet rīt, 21. martā, mazpulku vadītāji tiksies Krustpils pamatskolā. Semināru tēmas: mazpulks kā jaunatnes organizācija, mazpulku sabiedriskās attiecības un komunikācija, starptautiskās attiecības un prezentāciju māksla, individuālo projektu plānošana, izstrāde un ideju prezentācija.
Autore: INESE ELSIŅA