17. un 18. martā Alūksnes sporta bāzē „Mežinieki" notika Latvijas čempionāts biatlonā jauniešiem un junioriem.
Līdz ar šīm sacensībām biatlona ziemas sezona Latvijā ir noslēgusies.
Sacensībās spēkiem mērojās labākie biatlonisti no Daugavpils, Cēsīm, Aizkraukles, Alūksnes un Madonas.
Pirmajā dienā notika sacensības klasiskajā biatlonā, bet otrajā dienā skatītājiem bija interesanti vērot sacensības ar masu startu.
Madonas BJSS audzēkņu sasniegumi bija labi. Divus čempiones titulus B grupā ieguva Daija Līva Aivare. Par čempionu masu startā C grupā jauniešiem kļuva Reinis Lazdups. Sudraba un bronzas medaļu A grupā izcīnīja Laura Kupča.
Bronzas medaļu savās grupās masu startā izcīnīja Mārtiņš Indriksons un Laura Beļajeva.
Autore: AIRA BĒRZIŅA,
Madonas BJSS
biatlona trenere