Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Ziemas sezonu noslēdz „Mežiniekos”

Redakcija

Autors • 19.03.2012.

Burtu lielums

17. un 18. martā Alūksnes sporta bāzē „Mežinieki" notika Latvijas čempionāts biatlonā jauniešiem un junioriem.

Līdz ar šīm sacensībām biatlona ziemas sezona Latvijā ir noslēgusies.
Sacensībās spēkiem mērojās labākie biatlonisti no Daugavpils, Cēsīm, Aizkraukles, Alūksnes un Madonas.
Pirmajā dienā notika sacensības klasiskajā biatlonā, bet otrajā dienā skatītājiem bija interesanti vērot sacensības ar masu startu.
Madonas BJSS audzēkņu sasniegumi bija labi. Divus čempiones titulus B grupā ieguva Daija Līva Aivare. Par čempionu masu startā C grupā jauniešiem kļuva Reinis Lazdups. Sudraba un bronzas medaļu A grupā izcīnīja Laura Kupča.
Bronzas medaļu savās grupās masu startā izcīnīja Mārtiņš Indriksons un Laura Beļajeva.

Autore: AIRA BĒRZIŅA,
Madonas BJSS
biatlona trenere

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Reklāma — × 150 px