Skolēnu brīvdienās Madonas pilsētas sporta centrā puiši atkal spēlēja basketbolu, jo 13. un 14. martā notika Dumle kausa izcīņas trešā posma sacensības U10 un U11 grupās.
Meiteņu komandas bija sabraukušas Ogrē un Liepājā, bet zēnu – Kandavā un Madonā. Pavisam šajā posmā bija pieteikušās 65 komandas no visiem Latvijas reģioniem.
Programmā – gan basketbola spēles, gan tehnikas elementu stafetes. Bērni spēlēja uz zemajiem groziem ar 5. izmēra bumbām. Katrs dalībnieks saņēma turnīra īpašo draugu dāvaniņas, diplomus un Swedbank Latvijas Jaunatnes basketbola līgas dalībnieka dienasgrāmatu.
Finālturnīri norisināsies Rīgā 1. un 2. jūnijā.
Autore: IVETA ŠMUGĀ