„Kas čakli mācās, tas labi atpūšas…" tā man teica kāds 2. klases skolēns, kad gatavojāmies braukšanai uz kalnu.
Lai gan ar lielu nepacietību gaidām pavasari, mūsu skolas 1.-5. klašu skolēni un skolotājas steidza baudīt ziemas priekus, ko piedāvā mūsu Latvijas „milzis" – Gaiziņš.
Diena bija saulaina un jauka. Divu stundu jautrā atpūtā skolēni iepazinās ar Gaiziņkalna apkārtni (daudzi no viņiem pirmoreiz apmeklēja Gaiziņu), izbaudīja ziemas priekus, vizinoties un šļūkājot no kalna ar „ābolīšiem". Lielu prieku visiem sagādāja interesantas aktivitātes kalna pakājē – „pīrādziņu" mešana maisā, virves vilkšana un stafetes starp klasēm. Laiks aizritēja ātri. Prieks mijās ar patīkamu nogurumu mājupceļā.
„Vienmēr viss beidzas pašā interesantākajā vietā," 2. kases skolēns noteica, kad bija laiks doties mājās.
Savukārt mēs, skolotājas, īstenosim idejas kopīgiem pasākumiem arī turpmāk.
Autore: ALLA SNIEDZE,
Madonas pilsētas 2. vidusskolas
sākumskolas skolotāja
ANITAS PLATAČAS foto