Madonas pilsētā uzsākta pirms dažiem gadiem solītā Liepājas ielas rekonstrukcija. Rosība tur vērojama jau vairākas nedēļas.Kā laikraksta „Stars" lasītājus šāgada pavasarī (27. martā) informēja Madonas pilsētas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dzintra Stradiņa, rekonstrukcijas ietvaros tiks veikta gruntskārtas nomaiņa, seguma sagatavošana asfaltēšanai, kalna profilēšanas darbi, kā arī asfaltēšana.
Vai iecerētā rekonstrukcija pilnībā tiks īstenota šogad, vai tomēr kādi darbi būs jāveic nākamgad, to komentēt lūdzu Madonas pilsētas domes attīstības nodaļas vadītāju Nauri Volkovu.
– Šoruden tiks veikti visi paredzētie darbi līdz asfaltēšanai, tā, lai pa ielu varētu braukt (šķembu izpildījums) – uztaisīta atbalsta siena, pārcelti visi Lattelecom kabeļi, ierīkots autostāvlaukums, kas vairāk būs domāts Romas katoļu baznīcas vajadzībām un kur būs iespējams novietot ap 30 automašīnu. Savukārt nākamgad notiks asfaltēšanas darbi un trotuāra ieklāšana. Asfalts tiks uzklāts gan Liepājas ielā līdz savienojumam ar Raiņa ielu, gan Dumpu ielā līdz savienojumam ar jauno apvedceļu, – pastāstīja Nauris Volkovs.
Lai pilnvērtīgi veiktu rekonstrukcijas darbus un varētu ierīkot stāvlaukumu, nācās izzāģēt koku rindu iepretim Romas katoļu baznīcai – aptuveni 9 liepas, kuru saknes jau bija atsegtas un vietām bojātas. Tas ir veikts likumīgi, jo tika saskaņots ar šīs ielas iedzīvotājiem un pirms tam bija izsludināta arī sabiedriskā apspriešana (no 19. marta līdz 2. aprīlim), kuras laikā savas domas un priekšlikumus varēja izteikts ikviens interesents.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
OĻĢERTA SKUJAS foto