NATĀLIJU KOVTUNU daudzi Madonas pacienti pazīst kā vienmēr smaidīgu un sirsnīgu medicīnas māsiņu. Izrādās, ar tādu pašu dzīvesprieku viņa saimnieko virtuvē, priekšroku dodot pikantiem ēdieniem.
– Tā kā mana vecmamma dzīvoja Dienvidos, pie Melnās jūras, un es pie viņas katru vasaru ciemojos, protams, lielu lomu recepšu izvēlē un gatavošanā man spēlē dienvidu, ukraiņu, Kaukāza virtuves iezīmes. Tolaik bieži gājām uz tirgu, pirkām un izmantojām visdažādākās garšvielas, arī par dārzeņiem, piemēram, papriku un tomātiem, man palicis atmiņā, ka tie pēc garšas bija krietni citādāki nekā Latvijā šobrīd nopērkamie. Secinu, ka viņu tradicionālie ēdieni pēc garšas sanāk atšķirīgi, jo arī te pieejamie produkti nav īsti tie. Jebkurā gadījumā, man patīk asi ēdieni, tādēļ garšvielu plauktiņā jābūt dažādiem pipariem, daudz kur pievienoju ķiplokus, savulaik ar mammu pašas gatavojām arī „Adžiku", bet tā ir diezgan liela ķēpa, tāpēc tagad to labāk nopērku. Tāpat līdzsvaram vienmēr jābūt svaigajiem salātiem – pie otrā ēdiena tos gatavoju katru dienu, jo tie ir garšīgi un veselīgi, – atklāj Natālija.
Viņa atceras, ka ēst gatavošanai pievērsusies jau bērnībā vecmāmiņas vadībā. Kad sākusi pati lasīt, ieinteresējusies arī par dažādām receptēm, to krāšanu. Natālija Kovtuna turpina: – Tā arī joprojām sekoju līdzi jaunākajām, interesantākajām receptēm. Skatiens visbiežāk aizķeras pie dažādiem gaļas, dārzeņu ēdieniem. Ja ir laiks, mēdzu arī eksperimentēt, protams, darbdienās tas reti kad sanāk, bet brīvdienās, atvaļinājumā – gan. Tāpat dažreiz uzrunā saldo receptes, bet ne konditorejas izstrādājumi. Varu šādas receptes palasīt, papriecāties, cik citiem tās labi izdodas, bet pašu, piemēram, kūku vai pīrāgu cepšana nesaista.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 16.03.2012.
Autore: LAURA VOITIŅA
Foto no personiskā arhīva