Šodien, 14. martā, no pulksten 11 līdz 13 uz pavasara semināru Madonā pulcēsies skolu teātru režisores.
Tikšanās laikā pārrunāsim, kā klājas pulciņos – kas jau paveikts un pie kā kolektīvi strādā šobrīd. Apskatīsim un analizēsim pēdējo gadu statistikas datus teātra jomā. Režisores aicinātas pastāstīt un arī vizuāli parādīt savas un audzēkņu pirmā pusgada uzvaras. Pieredzē par to, „kā es strādāju, gatavojot audzēkņus skatuves runas konkursam", dalīsies Praulienas pamatskolas teātra režisore Vija Miška. Semināra otrajā daļā runāsim par 31. maijā un 1. jūnijā gaidāmajām skolu Teātra dienām Madonā.
Autore: NADJA NIEDRĪTE,
skolu teātra darba koordinatore