7. martā Madonas kultūras namā notika tradicionālais Madonas novada skatuves runas konkurss „Zvirbulis 2012".
Konkursā piedalījās 23 (pieteikti bija 25 audzēkņi, taču slimības dēļ 2 nepiedalījās) skolēni no Degumnieku, Dzelzavas, Kusas, Lazdonas, Liezēres, Kalsnavas, Mārcienas, Mētrienas, Praulienas pamatskolas, Madonas Valsts ģimnāzijas, Madonas kultūras nama un Madonas bērnu un jauniešu centra.
Skolēnu sniegumu vērtēja Madonas novada latviešu valodas un literatūras skolotāju metodiskās apvienības vadītāja Rūta Trušele un skolotājas un režisores Gunta Apele un Anita Kļaviņa.
Uz reģiona skati, kas 18. aprīlī notiks Jēkabpilī, žūrija izvirzīja Kristīni Indāni, Evitu Anspoku, Arti Lauvu (Praulienas pamatskola, pedagoģe Vija Miška) un Kasparu Mālnieku (Mētrienas pamatskola, pedagoģe Diāna Rudzīte).
Paldies par sirsnīgo muzikālo sveicienu Madonas pilsētas 2. vidusskolas vokālajam ansamblim un vadītājai Anitai Melnupai.
Autore: NADJA NIEDRĪTE,
skolu teātra darba koordinatore