10. un 11. martā Madonas sporta bāzes "Smeceres sils" trasē norisinājās Latvijas čempionāta trešais un sezonā noslēdzošais posms distanču slēpošanā. Abās sacensību dienās slēpošana notika brīvajā stilā.
Trešo posmu organizēja Latvijas Slēpošanas savienība (LSS), piedaloties LSS valdes priekšsēdētājam Vairim Brīzem un Mārtiņam Niklasam, sadarbībā ar Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolu galvenā tiesneša Daiņa Vuškāna vadībā. Iepriekšējie posmi notika Vietalvā un Priekuļos.
Trešajā Latvijas čempionāta posmā tika noskaidroti gan labākie šā gada sprinteri, gan arī garo gabalu meistari, vīriem slēpojot 20 km.
Pagājušajā sestdienā norisinājās sacensības sprinta distancē, pulcējot ap 200 dalībnieku, bet svētdien garajā distancē ar intervāla startu sacentās vien izturīgākie, jo arī trasē ar pakusušo sniegu bija ļoti grūti slēpot. Apstākļos, kad sporta inventārs nestrādā tik labi, bija atļauts pat mainīt slēpes.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 14.03.2012.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto