Florbola komanda „Madona", kas šosezon spēlē Latvijas florbola čempionāta 1. līgā, ir noslēgusi regulāro sezonu un izslēgšanas spēlēs iesaistījusies cīņā par čempionāta godalgām un tiesībām nākamsezon spēlēt virslīgā.
Regulāro sezonu FK „Madona" Vidzemes apakšgrupā, piedzīvojot tikai vienu zaudējumu 16 spēlēs, noslēdza pirmajā vietā, kas izslēgšanas spēlēs dod sava laukuma priekšrocības. Ceturtdaļfinālā FK „Madona" tikās ar Centra apakšgrupas ceturto spēcīgāko komandu „Jelgavas novads", kas savu sastāvu pirms izšķirošajām spēlēm bija pastiprinājusi ar virslīgas un valsts izlases kreklus pielaikojušiem spēlētājiem. Sīvā cīņā, spēlējot līdz divām uzvarām (8 : 6; 10 : 11 (zaudējums pagarinājumā) un 7 : 6) pārāki bija madonieši. Rezultatīvākie no FK „Madona" šajā spēļu sērijā bija Rihards Dainis (5 + 1), Edgars Gailums (4 + 3), Didzis Dumbergs (4 + 1) un Gatis Gailums (3 + 3).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 14.03.2012.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS