3. un 4. martā Madonas sporta bāzē "Smeceres sils" norisinājās Latvijas čempionāts biatlonā.
Piedalījās sportisti no Alūksnes, Talsu, Daugavpils, Cēsu, Madonas, Aizkraukles, "Arkādijas" sporta skolām, kam konkurenci, kā jau ierasts beidzamajos gados, sastādīja Lietuvas biatlonisti no Anikščiem, Visaginas, Ignalinas, Viļņas. Arī šoreiz 20 lietuviešu sportistu līdzdalība uzdzina asumu mūsējiem, un kopvērtējumā atsevišķās grupās labāk veicās viesiem.
Kā jau Latvijas čempionātā, tika noskaidroti mūsu valsts labākie biatlonisti. Rezultātu lielā mērā kā allaž noteica precizitāte šautuvē, kaut ne mazāk svarīgs ir ātrums slēpošanā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 14.03.2012.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto