8. marts joprojām ir diena, ko labi atceras vecākā paaudze. Ērgļu pansionāta iemītniekiem un darbiniekiem šo svētku izjūtu radīja cesvainieši Indulis Ikaunieks, Vita Krūmiņa un Ērgļu arodvidusskolas ģitāristu un dziedātāju ansamblis.
Prieks par izpildītajām dziesmām, pirmatskaņojumiem, Induļa dāvāto disku „Dziedi savai pilsētai Cesvainē", kurā skan arī Induļa izpildītā dziesma „Labrīt!", bet iemītnieks Jāzeps sievietēm sagādāja īpašu pārsteigumu.
Mēs visas sakām paldies, jo jebkurus svētkus prieks svinēt.
Autore: INĀRA TIRZMALE,
sociālā darbiniece