Vakar, 12. martā, Madonas kultūras nama lielajā zālē tika atklāta piecpadsmitā „Ģitāristu sesija".
Līdz piektdienai Madona dzīvos jauniešu ritmos, jo vairāk nekā 100 ģitāristu, viņu skolotāji un profesionāli mūzikas kolektīvi ik dienu veidos pilsētas seju.
Labas mūzikas cienītājiem vērts kultūras namā iegriezties darbdienu vakaros, kad uzstāsies profesionāli mūziķi no Latvijas un ārvalstīm. Piektdien, 16. martā, pulksten 17 jau iepriekš paredzami aizraujošs būs sesijas noslēguma koncerts.
Autore: INESE ELSIŅA