Piedaloties Pierobežas un Eiropas basketbola līgā, mūsu basketbolisti gūst starptautisku spēļu pieredzi.
Spēles Pierobežas basketbola līgā turpina BK "Madona". Pateicoties Madonas novada pašvaldībai, komanda tika pie jaunām formām. Cerīgāk sākam raudzīties šīs komandas nākotnes plānos. Daugavpilī spēlējām pret DU. 18. martā spēlēsim Anikšķos, un 1. aprīlī Madonā ieradīsies Utenas komanda no Lietuvas.
Tā kā Sanktpēterburgas "Admiralteiskaja" komanda nevarēja piedalīties Eiropas Jaunatnes basketbola līgas 1. divīzijas U-15 posmā, piedāvājumu pieņēmām mēs un ieradāmies Polijas pilsētā Czluchow pēc spēļu prakses. Šajā posmā tiešām tika iegūta ļoti liela pieredze, un, iespējams, vienīgo reizi mūžā mēs pabijām šajā Polijas pilsētā un sacentāmies ar slavenajām Lietuvas komandām. Redzējām, kā spēlē Doņeckas (Ukraina), BS "CSKA" un BS "Orbita" (Krievija) komandu jaunā maiņa.
Plašāk lasiet lakrakstā STARS 13.03.2012.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto