Madonas novada aizrautīgie hokeja spēlētāji šajā sezonā ir paguvuši gan uzasināt slidas, gan patrenēties hokeja laukumā, gan arī sapulcināt komandas spēlēm divos turnīros.
Februārī tika sarīkots Madonas novada turnīrs hokejā. Madonas hokeja laukumā par novada kausu sacentās piecas komandas.
Spēkiem mērojās komandas no Madonas, Bērzaunes, Mētrienas un Saikavas. Kausu par 1. vietu saņēma Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) komanda, 2. vietā – Bērzaunes komanda, bet trešie palika Mētrienas hokejisti.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 13.03.2012.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto