Basketbolā pirmajā divīzijā notikušas spēles Rīgā, Daugavas sporta namā, tiekoties ar BS "Rīga" komandām, bet diemžēl visās pārāki bija mājinieki.
Optimistiskās domas raisījās pēc spēlēm Madonā, tiekoties laukumā ar "Jelgavu", kad pretiniekus apspēlēja mūsu U-15 (131 : 50, rekords Z. Raimo – 61 punkts), U-16 (70 : 66, T. Kohanovs – 17 p.), U-19 (69 : 65, H. Finķis – 11, M. Cīrulis – 10 p.).
Rīgā notika SJBL "Talantu nedēļa", kad tika organizēti dažādi konkursi. 3. martā tā noslēdzās ar Zvaigžņu spēli, kurā piedalījās mūsu komandas labākie trīspunktu metēji. U-19 starta piecniekā iebalsots arī jēkabpilietis Matīss Caune.
Autors: AGNIS BEĶERIS