Ziema lēnām zaudē savu spēku, un gaisā jūtama pavasara tuvošanās. Tas ir īpašs laiks pirmsskolas izglītības iestādēs, kad sagatavošanas grupas bērniem tuvojas noslēgumam pirmais apmācību periods viņu dzīvē. Tas ienesīs pārmaiņas bērnu un viņu ģimenes locekļu ikdienas ritmā, jo septembrī sāksies īpašs laiks – skolas laiks.
2. martā Bērzaunes pamatskolas skolotāju kolektīvs aicināja PII „Vārpiņa" sagatavošanas grupas bērnus uz tikšanos. Katrs bērns bija saņēmis īpaši gatavotu ielūgumu, kurā tika uzaicināts kopā ar vecākiem apmeklēt Bērzaunes pamatskolu. Tikšanās dienā bērnus un vecākus skolā sagaidīja direktore Veronika Caune ar palīgiem Pepiju Garzeķi un Sarkangalvīti, pasniedzot nākamajiem skolēniem pašu gatavotus pārsteigumus. Nākamos skolēnus aicināja skolas zālē, kur īsu iepazīstināšanu ar Bērzaunes pamatskolas vēsturi, tradīcijām, pedagogiem un piedāvātajām mācību programmām bija sagatavojis matemātikas, fizikas un datorzinību skolotājs Aivars Sinelis. Iepazīšanos interesantāku darīja pamatskolas pašdarbības kolektīvu audzēkņu priekšnesumi mūzikas skolotājas Ināras Stepānes vadībā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 09.03.2012.
Autore: ANTRA BAŠKEVICA,
PII „Vārpiņa" sagatavošanas grupas skolotāja
Foto no pasākuma