Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Svētkus cer svinēt atjaunotajā saieta namā

Redakcija

Autors • 03.11.2007.

Burtu lielums

ĒRGĻU novada dome rosina un organizē gatavošanos valsts svētkiem novembrī. 11. novembrī, atzīmējot Lāčplēša dienu, pulksten 17 no saieta nama notiks lāpu gājiens uz Sauleskalna kapiem, kur būs piemiņas brīdis pie Lāčplēša ordeņa kavaliera Pētera Bērziņa atdusas vietas.

Nākamais lielākais pasākums, kas veltīts Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai, sāksies 17. novembrī pulksten 18. – Valsts svētkiem gatavojam pasākumu "Dziesma Tēvzemei" un ļoti ceram, ka tas viss varēs notikt mūsu saieta namā, kur vēl šobrīd notiek remontdarbi, ko veic Aizkraukles firma "RRKP būve". Ceram, ka svētku dalībniekus un viesus varēsim sagaidīt atjaunotajās nama telpās. Šādiem īpašiem svētkiem priekšnesumus vienmēr gatavo mūsu pašu pašdarbnieki, – ar lepnumu teic Ērgļu novada domes pašvaldības iepirkuma un informācijas speciāliste Ilze Daugiallo.

Autore: ASTRA ZAGORSKA


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px