Arī šogad augu aizsardzības līdzekļu (AAL) lietotājiem Madonā notiks mācības apliecību derīguma termiņa pagarināšanai un to saņemšanai.
Mācības AAL lietotāju apliecību saņemšanai un pagarināšanai Madonas konsultāciju biroja zālē notiks 22. un 23. martā, nevis 12. un 13. martā, kā bija minēts 29. februāra „Starā" publikācijā „Esam atkarīgi no tā, ko tirgū ieved". Valsts augu aizsardzības dienesta Vidzemes reģionālās nodaļas vecākā inspektore Imanta Simtniece lauku saimniekus aicina ielūkoties savās apliecībās, vai nav beidzies to derīguma termiņš, kā arī lūdz mācībām pieteikties iepriekš.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 07.03.2012.
Autore: IVETA ŠMUGĀ