Jau gada sākumā Madonas BJSS nodaļas basketbolisti aizvadījuši ļoti daudz spēļu.
U-12 vecuma grupas komanda noorganizēja sabraukumu Madonā astoņām labākajām Austrumu komandām, kur izcīnīja 7. vietu. Otro kārtu aizvadīja Ogrē, kur piekāpās "Rīdzenei", "Ogrei", "Pārdaugavai", bet uzvarēja "Vecumniekus" ar rezultātu 40 : 32. Trešās kārtas spēles 17. un 18. martā jau tikai, cīnoties par 17.-25. vietu.
U-13 komanda 1. kārtā cīnījās Gulbenē par 9.-18. vietu. Apakšgrupā zaudēja spēlēs pret Rūjienas un VEF komandām, bet izcīnīja uzvaru pār Limbažu (47 : 30) un Gulbenes (28 : 19) komandām. Otrajā kārtā satikāmies spēlēs par 17.-29. vietu Rīgā, Juglā. Uzvarējām komandu "Iecava" (43 : 36), SK "Ziemelis" (65 : 16), "Rīdzene 2" (38 : 29), "Bauska" (37 : 19), bet zaudējām "Juglai" (23 : 72). Trešā kārta notiks 31. martā un 1. aprīlī. Par šīm veiksmīgi aizvadītajām sacensībām paldies vecākiem un Ērgļu novadam, trenerim I. Teterim.
SJBL 2. divīzijā arī jau pabūts Krāslavā un Gulbenē. Madonā basketbola laukumā spēlējām pret "Līvāniem" un "Smilteni". Jāuzteic U-15 komanda, kas izcīnīja uzvaru Krāslavā un Madonā, spēlējot pret "Smilteni". Produktīvākie spēlētāji: D. Sakne, T. Holsts, E. Saulīts. Turpina priecēt 2. divīzijas U-14, U-15, U-19 vecuma grupu attieksme treniņnodarbībās un spēlēs.
Autors: AGNIS BEĶERIS