Lai arī gaisā jau jūtama pavasara tuvošanās, ļaudonieši nolēma nosvinēt ziemu, 3. martā pulcējoties Ļaudonas vidusskolas sporta laukumā, lai „Sniega dienā" izbaudītu ziemas priekus – slēpojot, slidojot un piedaloties jautrības stafetēs.
Liels paldies visiem, kas šo saulaino ziemas dienu nolēma pavadīt kopā ar draugiem un ģimeni, piedaloties sportiskajās aktivitātēs.
„Sniega diena" tika atklāta ar masu slēpošanu, tajā piedalījās ap 45 ļaudonieši – lieli un mazi. Startu organizēja sporta skolotāja Anita Kidala un trenere Lana Līcīte. Masu slēpošanā ātrākie bija Rolands Veners, Māris Karlsons un Rūdolfs Beļaunieks.
Vairākas komandas spēkus izmēģināja „Svētku biatlonā" – tajā piedalījās gan draugu un kolēģu izveidotas, gan ģimeņu komandas. Vislabāk šajā disciplīnā sevi pierādīja Beļaunieku ģimene, komanda ar nosaukumu „Aiga & Co" un Kupranu ģimene. „Svētku biatlonu" palīdzēja organizēt Ēriks Barkovskis un Edijs Dzenis.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 06.03.2012.
Autore: SIGNE SMIRNOVA,
Ļaudonas kultūras nama vadītāja
VIJAS KREILES foto