Rīgas „Dinamo" izslēgšanas spēles Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) sāka ar smagu zaudējumu Ņižņijnovgorodas „Torpedo" 3 : 7. Viedokli, kā vērtē dinamiešu sniegumu, vakarrīt lūdzu izteikt Madonas novada domes deputātus Valentīnu Rakstiņu un Rihardu Saulīti.
Jāspēlē labāk
– Tik traki jau nav, katrā ziņā cerības nevajag zaudēt, tā taču bija tikai pirmā spēle. Gan jau mūsējie saņemsies, parādīs raksturu un jau otrajā spēlē veiksies labāk. Izskatās, ka pirmajā spēlē mūsu puiši nebija noskaņojušies, varbūt pietrūka motivācijas. „Torpedo" jau nav tā stiprākā komanda, vienkārši mūsējiem ir jāspēlē labāk, – uzskata Valentīns Rakstiņš. – Arī vārtsarga izvēle pirmajā spēlē, manuprāt, nebija veiksmīga. Es pieļauju, ka cīņa ceturtdaļfinālā noritēs līdz galam, sešas septiņas spēles būs noteikti un spēļu sērijā vismaz līdz rezultātam 4 : 2 nonāks. Zaudējums vienā spēlē, kad jācīnās līdz četrām uzvarām, neko neizsaka, vismaz tam gribas ticēt. Kopumā sezona Rīgas dinamiešiem ir bijusi veiksmīga, rezultāts ir labs, turklāt šoreiz atšķirībā no iepriekšējām sezonām nebija jābaidās par katru zaudēto punktu, jo bija pārliecība par iekļūšanu izslēgšanas spēļu kārtā. Taču attiecībā uz spēli nevarētu teikt, ka tā būtu ļoti izmainījusies. Arī tad, ja komandu turpinātu trenēt Šuplers, nedomāju, ka rezultāts būtu sliktāks.
Viss priekšā
– Vēl viss priekšā, pēc pirmā zaudējuma nav jānokar galva, kaut gan spēlē pret „Torpedo" dinamiešus bija grūti pazīt. Mūsu komandas spēle bija tālu no tās labākā snieguma. Arī otrajā spēlē dinamieši var piedzīvot zaudējumu, šaubos, vai „Torpedo" komanda, kas, jāatzīst, šajā sezonā spēlē ļoti labi, savās mājās pieļaus dinamiešu revanšu. Pie tam pērn, spēlējot pret O. Znaroka vadīto Maskavas „Dinamo", mūsējiem bija pavisam cita motivācija, visiem gribējās parādīt, ka viņi nebūt nav sliktāki par Maskavas dinamiešiem, – atzīst Rihards Saulītis. – Neatkarīgi no izslēgšanas spēļu iznākuma es jau tagad varu teikt, ka Rīgas „Dinamo" sniegums, neraugoties uz to, ka gāja visādi, arī šajā sezonā ir ļoti veiksmīgs. Ņemot vērā mūsu komandas finansiālās iespējas, ko, protams, nevar salīdzināt ar bagātajiem Krievijas klubiem, mūsējo iekļūšana izslēgšanas spēlēs jau ir ļoti augsts sasniegums. Dinamieši, var teikt, savu uzdevumu šajā sezonā ir jau izpildījuši, bet, ja iekļūs nākamajā spēļu kārtā, būs prieks. Arī jaunajam dinamiešu trenerim nav ne vainas, man viņš pat patīk labāk nekā Šuplers.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA