Mūsu laikrakstā jau vairākkārt ir bijusi informācija, ka šosvētdien, 4. martā, uz Sāvienas ezera notiks Madonas novada copmaņu, visu rangu zemledus zvejas speciālistu, galvenie sporta mači – Madonas novada atklātais čempionāts zemledus zvejā.
Sazinājos ar šo sacensību galveno koordinatoru, kā mēdz sacīt –
uz vietas, Zinti Viļeviču. Sarunā ar viņu guvu pilnīgu pārliecību, ka Sāvienas ezerā zivis ir zivīgi dzīvīgas un arī nesmādē tām pasniegto uzkodu. Pa reizei, protams, bet to jau mēs visi zinām.
Tālab komandās pa trim vai arī lepnā vientulībā, braukšus un kājām, visi spraunie copmaņi un copmanes tiek gaidīti reizē ar dienas sākšanos pie bibliotēkas. Informācija par detaļām atrodama „Stara" 21. februāra numura 3. lappusē.
Tātad svētdien – pie ieročiem, kausi jau gaida veiksminiekus. Kā redzat bildē, daži jau soļo Sāvienas virzienā.
Ne asakas!
Autors: OĻĢERTS SKUJA
AUTORA foto