Vakar, 28. februārī, Mālpilī notika Vidzemes reģionālais konkurss skolām „Caur izpratni – aktīvai rīcībai".
Konkursā savus darbus – pašu veiktos skolu vides auditus un priekšlikumus – prezentēja vairākas skolas, kuru vidū bija arī Vestienas pamatskolas komanda.
Konkursa žūrija, ko veidoja vides speciālisti, iepazinās ar to, kā skolēni izpētījuši, cik daudz un efektīvi skola patērē un saudzīgi lieto elektroenerģiju, siltumenerģiju, ūdeni, kā līdzdarbojas, lai veicinātu efektīvu atkritumu apsaimniekošanu, un kas mainījies, ieviešot ikdienā energoefektivitātes pasākumus skolās.
Autore: INESE ELSIŅA