Šeit uzskatāmi redzama daļa no ārvalstīm saņemto sūtījumu, kas jau bojātā veidā nonākuši „Latvijas Pastā".
Iepazīstoties ar lasītāja Ārija Mūrmaņa apgalvojumiem, kas publicēti laikraksta „Stars" 2012. gada 15. februāra numurā, „Latvijas Pasts" vēlētos paust savu viedokli par minētajiem izteikumiem.
„Latvijas Pasts" neredz nekāda pamata kategoriskā tonī izteiktajam apgalvojumam, ka „līdzšinējie pasta vadītāji izcēlās ar nesaprātīgiem tēriņiem un pārtēriņiem". Šis izteikums nav pamatots ne ar vienu faktu, un šādu faktu arī nav – pēdējos gados „Latvijas Pasts", tāpat kā jebkurš cits valsts uzņēmums, ņemot vērā globālās krīzes izraisītās sekas, ir maksimāli samazinājis visa veida administratīvos izdevumus. Uzņēmuma vadībai un darbiniekiem netiek maksātas ne prēmijas, ne cita veida bonusi, vienīgais izņēmums ir veselības apdrošināšanas polises visiem darbiniekiem, kas uzņēmumā nostrādājuši vairāk nekā gadu, un tās ir ļoti būtiskas reālajiem pasta sūtījumu piegādes nodrošinātājiem: pastniekiem, pasta operatoriem, šķirošanas kompleksa darbiniekiem, šoferiem.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 29.02.2012.
Autore: Gundega Vārpa,
VAS „Latvijas Pasts"
Ārējo komunikāciju vadītāja
Foto no „Latvijas Pasta" arhīva