Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Labi veicās Madonas BJSS biatlonistiem

Redakcija

Autors • 28.02.2012.

Burtu lielums

25. un 26. februārī Olimpiskajā biatlona bāzē Priekuļos notika Latvijas kausa biatlonā 2. kārtas sacensības.

Nepiedaloties Latvijas jaunatnes un junioru izlasei, kas startē pasaules čempionātā Kontiolahti Somijā, labus rezultātus uzrādīja Madonas BJSS audzēkņi.
Klasiskajā biatlonā 1. vietu izcīnīja: junioru grupā – Mārtiņš Indriksons un B grupā jaunietēm – Daija Līva Aivare. 2. vieta A grupā – Laurai Kupčai, C grupā – Reinim Lazdupam, 3. vieta A grupā jaunietēm – Laurai Beļajevai. Masu startā 1. vietā junioriem – Mārtiņš Indriksons un A grupā jaunietēm – Laura Kupča. 2. vietā B grupā jaunietēm – Daija Līva Aivare, 3. vietā A grupā jaunietēm – Laura Beļajeva.
Nākamās sacensības biatlonā – Latvijas čempionāts – paredzētas sporta bāzē „Smeceres sils" 3. un 4. martā.

Autore: AIRA BĒRZIŅA,
Madonas BJSS trenere

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Reklāma — × 150 px