25. un 26. februārī Olimpiskajā biatlona bāzē Priekuļos notika Latvijas kausa biatlonā 2. kārtas sacensības.
Nepiedaloties Latvijas jaunatnes un junioru izlasei, kas startē pasaules čempionātā Kontiolahti Somijā, labus rezultātus uzrādīja Madonas BJSS audzēkņi.
Klasiskajā biatlonā 1. vietu izcīnīja: junioru grupā – Mārtiņš Indriksons un B grupā jaunietēm – Daija Līva Aivare. 2. vieta A grupā – Laurai Kupčai, C grupā – Reinim Lazdupam, 3. vieta A grupā jaunietēm – Laurai Beļajevai. Masu startā 1. vietā junioriem – Mārtiņš Indriksons un A grupā jaunietēm – Laura Kupča. 2. vietā B grupā jaunietēm – Daija Līva Aivare, 3. vietā A grupā jaunietēm – Laura Beļajeva.
Nākamās sacensības biatlonā – Latvijas čempionāts – paredzētas sporta bāzē „Smeceres sils" 3. un 4. martā.
Autore: AIRA BĒRZIŅA,
Madonas BJSS trenere