Bērnu un jauniešu apvienība „Rīts" jau trešo ziemu sadarbībā ar Bērzaunes pagasta pārvaldi rīkoja hokeja turnīru.
Jauniešu vidū hokejs ir iecienīts un ļoti gaidīts pasākums. Kā dalībniekiem, tā arī organizētājiem šis ir viens no sezonas aktuālākajiem notikumiem, arī viens no biedrības mērķiem ir popularizēt hokeju jauniešu vidū.
Pērngad decembrī plānotais un ļoti gaidītais hokeja turnīrs, kas tika paredzēts projekta „Pozitīvisma deva sabiedrībai" (līdzfinansētājs – Madonas novada dome) ietvaros, varēja norisināties tikai šogad 11. februārī. Izsludināto pirmo turnīru 4. februārī nācās atsaukt lielā aukstuma dēļ.
Jāteic, ka uz pirmo turnīru pieteikumu bija vairāk, tomēr nevar arī sūdzēties par atsaucību šajā turnīrā. Pavisam tajā piedalījās ap 33 dalībnieku. Tas gan ir uz pusi mazāk, nekā bija aizvadītajās spēlēs.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 28.02.2012.
Autore: ANITA AIZSTRAUTA,
jauniešu centra vadītāja