Tradicionāli pirms tautas slēpojuma eksbiatlonists Gundars Upenieks sapulcina sporta veterānus un veterānes uz nakts biatlona sacensībām.
„Smeceres sila" apgaismotajā trasē piedalījās 30 sporta entuziasti no Madonas, Rīgas, Daugavpils, Dobeles, Jelgavas un arī no Lietuvas. Atsevišķi startēja pagājušā gadsimta 50., 60. un 70. gados dzimušie un jaunāki. Savu meistarību pārbaudīja arī kādreizējie Latvijas valsts izlases biatlonisti Gundars Upenieks un Jēkabs Nākums, sporta žurnālists Dainis Caune. Iemaņas biatlonā izmēģināja arī sporta bāzes menedžeris, orientēšanās sporta treneris Gunārs Ikaunieks. Pirmajā vietā savās grupās izvirzījās Anatolijs Ļevša un Staņislavs Monskis no Daugavpils, Andis Pušņakovs no Dobeles. Otrajā vietā – Leons Šeškens, Jānis Putniņš no Madonas un Jēkabs Nākums, bet trešie veiksmīgākie – Viktors Valainis no LLU, Bronius Vitkūnas no Anikščiem, Gundars Upenieks – „Sportlat"/Madona. Sieviešu konkurence bija maza, vislabāk veicās Agnesei Caunei – 1. vieta, Mārai Putniņai – 2. vieta, Laumai Čerņevskai – 3. vieta. Rezultāti – www.madonassports.lv.
Autore: IVETA ŠMUGĀ