Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) izsludinājusi konkursu pašvaldībām, lai sekmētu radošumu pašvaldību darbā un veicinātu pieredzes apmaiņu, pavēstīja VARAM Sabiedrības informēšanas nodaļas vadītāja vietniece Kristīne Barševska.
Ministrija, ieviešot balvu radošākajai pašvaldībai, vēlas arī informēt iedzīvotājus par labas un veiksmīgas prakses piemēriem.
Konkursa ietvaros ministrija meklē tādu pašvaldību, tās iestādi vai uzņēmumu, kas īsteno vai jau ir ieviesusi radošus risinājumus savas teritorijas atpazīstamības, sabiedrības līdzdalības, nodarbinātības un uzņēmējdarbības veicināšanā, e-pārvaldes attīstībā, publisko pakalpojumu sniegšanā vai kultūras dzīves organizēšanā. Aktīvās pašvaldības Radošuma balvai jāpiesaka līdz šā gada 2. martam.
Plašāk lasiet laikraksrā STARS 21.02.2012.
Autore: LAURA VOITIŅA