Madonā norisinājās novada čempionāts spēka trīscīņā un svaru stieņa spiešanā guļus.
Čempionātu rīkoja sporta klubs „SCK Madona" sadarbībā ar LPF (Latvijas Pauerliftinga federācija) un Madonas novada domi.
Atzīstams fakts, ka dalībnieku kļūst arvien vairāk, šogad sacensībās piedalījās ap 50 sportistu no Gulbenes, Kusas, Cesvaines, Barkavas, Sauleskalna, visplašāk pārstāvēta, protams, bija Madona.
Cīņa sacensībās izvērtās ļoti spraiga un emocionāla, atlēti bija spiesti cīnīties par katru kilogramu.
Priecēja tas, ka sportisti palīdzēja cits citam gan ar ekipējumu, gan padomu, neraugoties uz to, ka ir konkurenti. Tātad sports ne tikai veido mūs stiprākus, bet arī saliedē, padara izpalīdzīgākus un labākus.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 21.02.2012.
Autors: MĀRTIŅŠ LIELUPS