Kitija Kundziņa, Santa Soboļeva un Vineta Raubiška, Award nometnes Vācijā dalībnieces un Award programmas īstenotājas mūsu rajonā, 24. novembrī Latviešu biedrības namā kopā ar vēl 30 jauniešiem saņems nozīmi „Bronzas balodītis".
Award ir jauniešu pašaudzināšanas programma, kurā līdzdarbojoties jaunieši izvirza sev mērķus 4 jomās un tos piepilda, – skaidro skolotāja Nadja Niedrīte. – Kitija, Santa un Vineta ir sabiedriski aktīvas meitenes, kas jau paguvušas noorganizēt akciju Madonā un aicināt visus programmas dalībniekus Latvijā "Pakutināt rudeni!". Arī turpmāk dažādas akcijas šīs programmas ietvaros rajonā notiks reizi mēnesī.
Autore: INESE ELSIŅA