Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Mūsējie dambretisti – tabulas augšdaļā

Redakcija

Autors • 01.11.2007.

Burtu lielums

Dienā, kura sakarā ar pāreju uz ziemas laiku bija kļuvusi garāka par stundu, ceļu uz sacensībām Viļānos mēroja vairāki mūsu rajona dambretisti.

Cīņās iesaistījās murmastēnietis Rūdis Rimša un saikavietis Mārtiņš Šulmanis, bet Degumnieku skolotāja Marita Mozais izlēma labāk tās nedaudzās stundas ziedot šaha spēles nodarbībām tajās pašās telpās.

Kaujinieciski bija noskaņots Viļānu vidusskolas audzēknis Mārtiņš Asars – uzvaras sekoja cita citai, un simtprocentīga rezultāta sasniegšanu viņam liedza vien Mārtiņš Šulmanis, gūstot vienā partijā no divām neizšķirtu.
Vienādu punktu skaitu saņēma viļānieši Ivans Volosanovs un Aleksejs Gritāns – attiecīgi otrā un trešā vieta, bet Mārtiņam Šulmanim, atpaliekot no viņiem par puspunktu, nācās samierināties ar ceturto.

Par puspunktu mazāk guva Rūdis Rimša un bija piektais.
Arī ātrspēles turnīrā tikai nedaudz pieticīgāk spēlēja Mārtiņš Asars un atkal guva pārliecinošu uzvaru.
Pusotra punkta robežās finišēja nākamie pieci dambretisti, un otrais izrādījās Rūdis Rimša, bet Mārtiņš Šulmanis bija piektais. Viļānieši aktīvi gatavojas atbildes vizītei – Barkavas kausu izcīņas sacensībām 10. novembrī.

Autors: M. VĪRS


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px