Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Pūtēju orķestru koncerts

Redakcija

Autors • 13.02.2012.

Burtu lielums

Madonas kultūras nama pūtēju orķestris vienojies ar Gulbenes mūzikas skolas pūtēju orķestri par kopīgas muzicēšanas iespējām.

Pirmais koncerts paredzēts Gulbenē 18. februārī, savukārt otrs notiks 16. aprīlī Cesvainē.
Madonas pūtēju orķestris dibināts 1959. gadā. Pašlaik orķestrī spēlē 33 pūšamo instrumentu mūziķi no Madonas un tās tuvākās apkārtnes.
15 mūziķi mācās un strādā Rīgā. Lielākā daļa orķestra dalībnieku ir amatieri, bet vairāki mācās vidējās un augstākajās mūzikas mācības iestādēs. Gandrīz visi mūziķi ir absolvējuši vai pašlaik mācās Madonas mūzikas skolā.
Orķestrī spēlē vairāki Madonas mūzikas skolas skolotāji. Kolektīva diriģents ir Andrejs Cepītis, un izrādās, ka viņš ir gulbeniešu novadnieks. Dzimis Kalnienā un pirmās muzikālās zinības apguvis Gulbenes mūzikas skolas pūšamo instrumentu nodaļā klarnetes specialitātē.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 14.02.2012.

Autore: INESE ELSIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px