Izlietoto bateriju vākšanas konkursā „Šķirot ir stilīgi!" iesaistījās desmit Madonas, Cesvaines, Ērgļu un Varakļānu novada bibliotēku.
Izlietoto bateriju vākšanas konkurss notika „Sabiedrības informēšanas projekta par Eiropas Savienības jautājumiem „Seko EKO"" ietvaros. Kā informē Madonas novada bibliotēkas darbiniece Daiga Lapiņa, nedēļas laikā bibliotēkās savākti 101,595 kg jeb 4252 izlietotās baterijas. Vislabākos rezultātus uzrādīja Cesvaines bibliotēka (54 kg), Praulienas bibliotēka (15,099 kg) un Liezēres pagasta Mēdzūlas bibliotēka (14,070 kg). Aktīvākie bateriju iesniedzēji ir Laima Kovaļa (264 baterijas jeb 6,345 kg), Roberts Driķis (255 baterijas jeb 6,120 kg), Elēna Zeltiņa (130 bateriju jeb 3,560 kg).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 14.02.2012.
Autore: INESE ELSIŅA