Intervija ar Santu Liepiņu un Rinaldu Kočānu
Santa un Rinalds ir Madonas Valsts ģimnāzijas skolēni, kas šogad sagaidīs savu pirmo kopīgo Valentīndienu.
– Kad jūs iepazināties?
– Mēs iepazināmies 2011. gada martā kādā pasākumā. Mūs abus iepazīstināja kopīgs draugs, ar kuru Rinalds kopā spēlēja un joprojām spēlē basketbolu, bet Santa ar viņu ir labākie draugi jau kopš bērnības. Tas bija tiešām izdevies vakars!
– Kas, jūsuprāt, ir mīlestība?
– Mums mīlestība ir labs garastāvoklis, ļoti labas izjūtas un trakums, kad aiz priekiem nezinām, kur likties, kad tas, kas pieder vienam, pieder arī otram. Un mīlestība ir arī tad, kad jau mazliet, tikai mazliet, tiek aizmirstas mācības, kā arī tad, kad negribas ēst, jo reiz internetā lasījām, ka, ja tu esi laimīgs vai priecīgi satraukts, pazūd ēstgriba.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 14.02.2012.
Autore: LAURA ĶIRSONE
Foto no jauniešu personiskā arhīva