3. februārī Kusas pamatskolā notika jauniešu tikšanās, ko organizēja skolotājas Ilona Sāre un Zaiga Stupāne. Abas skolotājas tikās ar skolas absolventiem, kuriem savulaik bija klases audzinātājas. Kusas pagasta jaunieši šajā mācību gadā iestājušies dažādās augstskolās, tāpēc bija arī tikšanās ar 8. un 9. klašu skolēniem, lai pastāstītu par iespējām studēt Latvijas augstskolās.
9. februārī klubā „Pandas", Madonā, Rīgas ielā 4, notika Madonas JIC „Burbulis" 5 gadu jubilejas diskotēka Madonas novada jauniešiem.
Ļaudonas jauniešu centrā „Acs" februārī, Sveču mēnesī, notika:10. februārī radošajās darbnīcās tika lietas sveces gan no želejas, gan parafīna, gan vaska; atzīmējot Valentīndienu, visi kopā šodien gatavosim un degustēsim Mīlestības salātus no pašu jauniešu atnestajiem produktiem. Turpinājumā sekos atrakcijas, spēles un rotaļas.
11. februārī Bērzaunes bērnu un jauniešu apvienība „Rīts" organizēja atklāto hokeja turnīru.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 14.02.2012.
Informāciju sagatavoja: SOLVITA VIGULE, GUNTA STRODE,
NADJA NIEDRĪTE