LUBĀNAS vidusskolā tradicionālais žetonu vakars notiks 25. februārī. – Mūsu vidusskolu šogad absolvēs divas klases – kopā 31 audzēknis. Izlaiduma klašu audzinātājas ir Māra Bērziņa un Anna Briede, un šis mūsu skolai būs jau 52. izlaidums, – „Staram" pastāsta direktora vietniece audzināšanas darbā Iveta Peilāne.
– Aktīvi jaunieši – gan mācībās, gan ārpusklases darbā. Tā, piemēram, ar labiem panākumiem mācību olimpiādēs piedalās Margarita Stāmere. Nupat viņa piedalījās matemātikas un latviešu valodas olimpiādē. Savukārt starpnovadu olimpiādē vēsturē pirmo vietu šajā mācību gadā ieguva Miks Opincāns. Mums ir labi sportisti – volejbolisti, basketbolisti, lepojamies ar mūsu skolas vieglatlēti Santu Strodi. Skolas sarīkojumu apskaņošanā nu jau vairākus gadus izlīdz Reinis Grāvers. Tāpat starp topošajiem absolventiem ir dejotāji, meitenes dzied ansamblī. Bērni strādā nopietni, gatavojas 12. klases absolvēšanai. Protams, ir visādi āķīši, kas jāpievelk, bet kopumā mēs ar saviem audzēkņiem esam apmierināti. Kas attiecas uz žetonu vakaru, priekšnesumus gatavo paši skolēni, un pagaidām viss vēl ir noslēpumā, – ar smaidu saka skolotāja. Kā piederības zīmi skolai šogad jau ceturto gadu katrs topošais absolvents saņems gredzenu ar skolas simboliku.
Autore: BAIBA MIGLONE