3. februārī Mežaparka estrādes telpās tika godināti meža nozares izcilākie ļaudis, kas saņēma „Zelta čiekuru", bet laureātiem savās nominācijās tika pasniegts mazais „Zelta čiekuriņš".
Meža nozares gada balvas pasniegšanas ceremonija kļuvusi par tradīciju, šogad to pasniedz jau astoto reizi. „Zelta čiekurs" sevī iemieso vienkāršību, atvērtību un Latvijas meža skaistumu – nav precīzāka apzīmējuma cilvēka mīlestībai pret mežu, tāpat kā nav labākas balvas, lai atalgotu cilvēka darbu Latvijas meža labā.
„Zelta čiekuru" par mūža ieguldījumu zemkopības ministre Laimdota Straujuma pasniedza pedagogam Viesturam Baham, mežsaimniekam Uldim Georgam Gavrilovam, mežsaimniekam Arnim Gertneram, mežsaimniekam Lucijanam Vugulim un mežzinātniekam Pēterim Zālītim.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.02.2012.
Autore: MĀRA MĪKULE